5 powodów, dlaczego warto korzystać z rozwiązań Kodak Alaris

5 powodów, dlaczego warto korzystać z rozwiązań Kodak Alaris

Z roku na rok wzrasta liczba firm i instytucji w pełni opartych o zdigitalizowane metody zarządzania obiegiem dokumentów. Nie dzieje się tak bez przyczyny. Cyfryzacja umożliwia łatwy dostęp do plików, bez względu na miejsce, w którym aktualnie przebywają pracownicy. Bezpieczeństwo, porządek, efektywność… to zaledwie kilka spośród wielu zalet digitalizacji. Dziś chcielibyśmy się skupić na tym, jak dzięki rozwiązaniom Kodak Alaris możesz pomóc swojej firmie.

1. Optymalizacja wydajności Twojego biura

Dzięki dedykowanym skanerom Kodak Alaris możesz powiedzieć “STOP” małej przepustowości. Na przykład urządzenie S2080W pozwala na przeskanowanie nawet do 8000 stron dziennie. Co więcej, zarówno ten – jak i wszystkie inne skanery z tej serii, doskonale sprawdzają się w sytuacjach związanych z bezpośrednią obsługą klienta. Nasze urządzenia są “gotowe” na skanowanie różnego typu pism (bez względu na ich format, jakość i gramaturę papieru).

Dobra organizacja pracy to podstawa. Zadbaj o to, aby Twoi pracownicy nie musieli stać przy skanerze i sprawdzać, czy dokumenty pobierają się pojedynczo. Skanery z serii S2000 posiadają funkcję kontrolowanego układania arkuszy w stosy, natomiast aktywne podawanie kartek, zapobiega pominięciu jakiegokolwiek fragmentu dokumentacji podczas procesu skanowania.

Podsumowując: funkcja zaawansowanego przetwarzania obrazu, kontrolowane układanie dokumentów, dostępność modeli USB, jak i LAN/WIFI – to kilka spośród niekończącej się listy zalet tej serii urządzeń.

2. Łatwy dostęp do dokumentów

Wiemy, jak ważne jest to, aby Twój zespół bez problemu i szybko mógł odszukiwać niezbędne dokumenty. W związku z tym, tworząc rozwiązania Kodak Alaris zadbaliśmy o to, aby formaty skanów, w jakich udostępniane są zeskanowane za pomocą naszych urządzeń pliki były w pełni kompatybilne z większością dostępnych rozwiązań IT.

Z największą starannością opracowaliśmy również oprogramowanie, które pozwala na wygodne katalogowanie i szybkie segregowanie zeskanowanych dokumentów. Od teraz wszystkie Twoje problemy związane z bałaganem w dokumentacji, zostaną rozwiązane!

3. Możliwość szybkiego wyszukiwania treści w plikach i odczyt kodów kreskowych

Rozwiązania Kodak Alaris oferują zapis z OCR w języku polskim do najbardziej popularnych rozszerzeń plików. Umożliwia to wyszukiwanie treści w plikach SPDF, TXT, DOC, XLS, RTF. Odpowiednio dobrana technologia sprawia również, że będziesz mógł usuwać poszczególne elementy (w tym grafiki) z PDF`ów.

Czy w Twoim procesie digitalizacji wykorzystujesz kody kreskowe? Odczytywanie tego typu elementów graficznych, jest kluczowe w procesie obiegu dokumentów, to również żaden problem dla skanerów Kodak Alaris. Wbudowany w sterownik i procesowany przez sprzęt odczyt kodu kreskowego wspomagane przez dedykowaną aplikację odpowiada za wysokojakościowe odwzorowanie cyfrowe, pozyskanie metadanych, podział i separację dokumentów według kodów kreskowych, a ponadto ich wygodne filtrowanie oraz przesłanie do dowolnego systemu.

4. Szybkie tagowanie dokumentów podpisem kwalifikowanym

Korzystasz z podpisu kwalifikowanego, o którym szerzej piszemy we wcześniejszym artykule.

Jeżeli tak, to koniecznie musisz wiedzieć, że każdy ze skanerów Kodak Alaris pozwoli Ci na stworzenie skrótu klawiszowego, za pomocą którego jednym kliknięciem będziesz mógł otagować dokumenty swoją elektroniczną sygnaturą. Wymaga to oczywiście wywołania odpowiedniego programu, ale dzięki takiemu rozwiązaniu Twoja praca będzie przebiegać o wiele sprawniej niż dotychczas.

5. Gwarancja, wsparcie techniczne i dostęp do produktów

Udzielamy 3-letniej bezpłatnej gwarancji na wszystkie produkty z segmentu urządzeń A4. Swoim klientom dajemy również możliwość jej przedłużenia nawet do 7 lat! Ponadto, jeżeli z jakichkolwiek względów będziesz musiał skorzystać z usługi gwarancyjnej, na czas weryfikacji problemu i naprawy urządzenia, udostępnimy Ci sprzęt zastępczy o minimum takich samych parametrach, jak Twój.

W momencie, gdy decydujemy się na zaprzestanie produkowania danego modelu, zapewniamy Ci również dostęp do jego części wymiennych i niezbędnych akcesoriów – jeszcze przez minimum 10 lat.

 

Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że skanery i oprogramowanie od Kodak Alaris, to rozwiązania, na które z utęsknieniem czekała Twoja firma!

Maciej Witkowski Regionalny Manager Sprzedaży

Odpowiada za współpracę z partnerami w Polsce, Litwie, Łotwie i Estonii. Wieloletnie doświadczenie w branży digitalizacji dokumentów umożliwia mu aktywne wspieranie klientów w znajdowaniu rozwiązań, które najlepiej pasują do profilu ich organizacji.Podziel się artykułem

Kupuj nasze produkty tylko u autoryzowanego sprzedawcy.

Unikaj sprzedawców nieposiadających 
autoryzacji na rynek Polski. Nie świadczymy wsparcia dla produktów zakupionych od nieautoryzowanych sprzedawców. Gwarancja może również nie mieć zastosowania.

close