Co zyska Twoja firma, korzystając z produktów Kodak Alaris?

Co zyska Twoja firma, korzystając z produktów Kodak Alaris?

Choć digitalizacja nie jest już nowym zagadnieniem, wciąż budzi obawy wśród wielu osób (bez względu na branżę, z którą są związani). Nasi Klienci wielokrotnie pytają, co zyskają, decydując się na rozwiązania umożliwiające cyfryzację. Z myślą o Was, zdecydowaliśmy się więc omówić tę kwestię, podając za przykład markę Kodak Alaris. Dzięki temu będziemy mogli bardziej kompleksowo omówić temat oraz powołać się na przykłady, które są nam najbliższe.

Zapraszamy więc do do świata najbardziej zaawansowanych rozwiązań digitalizacyjnych!

Cyfryzacja a nowoczesne skanery

Digitalizacja to najlepszy (i najszybszy do wykonania) krok w kierunku usprawnienia procesów ułatwiających obieg dokumentów w Twojej firmie. Pomijając obostrzenia prawne, które systematycznie są wprowadzane i nakładają na poszczególne sektory obowiązek cyfryzacyjny, digitalizacja coraz częściej staje się “prawdziwą” potrzebą przedsiębiorców.

Dzięki odpowiednio zorganizowanym procesom, każda firma ma możliwość:

  • optymalizacji przepływu informacji między działami oraz podmiotami zewnętrznymi;
  • oszczędności czasu (które wynika m.in. z łatwości raportowania i fakturowania);
  • sprawnego zarządzania dokumentami (np. ich odszukania bez względu na to, czy pracownik znajduje się w biurze, czy w domu i posiada dostęp online do bazy zarchiwizowanych plików);
  • znacznie większej kontroli i bezpieczeństwa danych;
    poprawienie jakości obsługi klientów (np. pracownicy zwolnieni z prac ręcznych, mają czas na analizy oraz wnioskowanie).
  • zadbania o ekologię w swoim biurze.

Kodak Alaris fascynuje się najnowocześniejszymi technologiami, które wykorzystuje podczas tworzenia zaawansowanych skanerów i oprogramowania umożliwiających digitalizację. Nasi specjaliści robią wszystko, aby zapewnić Wam stały i zdalny dostęp do dokumentów. Wygoda, bezpieczeństwo i zadowolenie pracowników – są na wyciągnięcie Twojej ręki!

Support i gwarancja na skanery – to podstawa!

Czy kojarzysz sytuację, kiedy “dzień” po wygaśnięciu gwarancji dane urządzenie przestaje prawidłowo działać? Jeżeli na to pytanie odpowiedziałeś tak, oznacza, to że nigdy nie korzystałeś ze sprzętów naszej marki.

Kodak Alaris zapewnia 3 lata gwarancji, z możliwością przedłużenia nawet do 5 lub 7 lat! Nie boimy się oferować Ci tego, co najważniejsze – czyli najwyższej jakości oraz pewności, że korzystasz z niezawodnych urządzeń.

Oferujemy również lokalne wsparcie, dzięki któremu masz pewność, że Twoje zgłoszenie zostanie szybko rozpatrzone, a odpowiedź na trapiące Cię pytania, pojawi się “od ręki”. Współpracując z nami, będziesz czuł, że masz partnera u boku, którego cel jest taki sam jak Twój – w 100% sprostanie Twoim oczekiwaniom oraz wspólne dążenie do optymalizacji procesów digitalizacyjnych.

Kodak Alaris – polska dokumentacja oraz ekonomia

Do wszystkich swoich produktów dołączamy dokumentację w języku polskim, dzięki czemu każdy z Twoich pracowników, bez problemu będzie mógł z niej korzystać. Podobnie jest z interfejsem naszych aplikacji, w ramach których zawsze dostępna jest polska wersja językowa.

Z myślą o swoich klientach gwarantujemy również niskie koszty eksploatacji naszych produktów. Ich żywotność (przy założeniu pełnej eksploatacji) to nawet 15 lat. Warto zaznaczyć także, że nawet jeżeli decydujemy się na wycofanie danego modelu skanera ze sprzedaży, to przez kolejne 7 lat (lub więcej) zapewniamy możliwość zakupu niezbędnych dedykowanych do niego części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych.

Kompaktowość, najwyższa jakość skanów, ”małe” pliki

Nasze skanery cechuje nowoczesny wygląd, dzięki któremu z łatwością umieścisz je w swoim biurze, uzupełniając design wnętrza. Jednak naszym zdaniem jedną z najważniejszych cech produktów Kodak Alaris jest gwarancja najwyższej jakości wykonywanych skanów. Bez względu na kolor papieru czy zagniecenia, zaawansowane technologie sprawiają, że zdigitalizowany plik jest w pełni czytelny i na jednolitym tle.

Ponadto nasze rozwiązania pozwalają na automatyczną kompresję skanów:

  • Waga pliku 25-50 KB – strona czarno-biała 200 DPI z warstwą OCR
  • Waga pliku 150-350 KB – strona kolorowa 200 DPI z warstwą OCR

Dzięki temu pliki nie będą zajmować dużej przestrzeni na Twoich dyskach, co jednocześnie pozwoli Ci zaoszczędzić koszty związane z ich archiwizowaniem i przechowywaniem oraz ułatwi ich obieg.

Kodak Alaris udostępnia również OCR w języku polskim. Dzięki temu bez problemu będziesz mógł wyszukiwać wszystkich rodzimych zwrotów w plikach PDF, TXT, DOC, XLS, RTF. Warstwa OCR daje także możliwość usuwania obrazów oraz innych elementów z pliku PDF.

Oprogramowanie Kodak Alaris Capture Pro

Jeżeli szukasz odpowiedzi na pytanie, jak możesz wspomóc pracowników w pozyskiwaniu metadanych i OCR, odpowiedź jest prosta – aplikacja Alaris Capture PRO. Jest to oprogramowanie, które współpracuje z ponad 230 skanerami różnych marek, jak również z urządzeniami typu MFP.

Jak więc widzisz, wszystkich zalet digitalizacji nie sposób wymienić… Kodak Alaris pomoże Ci odkryć nowe możliwości. Zapraszamy do wspólnej podróży po świecie pełnym cyfryzacji i ekscytujących wyzwań, którym od dziś Twoja firma będzie mogła szybko sprostać!

Maciej Witkowski Regionalny Manager Sprzedaży

Odpowiada za współpracę z partnerami w Polsce, Litwie, Łotwie i Estonii. Wieloletnie doświadczenie w branży digitalizacji dokumentów umożliwia mu aktywne wspieranie klientów w znajdowaniu rozwiązań, które najlepiej pasują do profilu ich organizacji.Podziel się artykułem

Kupuj nasze produkty tylko u autoryzowanego sprzedawcy.

Unikaj sprzedawców nieposiadających 
autoryzacji na rynek Polski. Nie świadczymy wsparcia dla produktów zakupionych od nieautoryzowanych sprzedawców. Gwarancja może również nie mieć zastosowania.

close