Jakie są plusy cyfryzacji w centrach biznesu?

Jakie są plusy cyfryzacji w centrach biznesu?

Wielkie centra biznesu (shared services) to instytucje działające na ogromną skalę. Międzynarodowe rynki, wiele działów, tysiące pracowników – wszystko to oznacza pracę z ogromną ilością danych. Dzięki digitalizacji praca ta przebiegać może znacznie wydajniej. Ale to nie jedyna korzyść, jaką przynosi biznesowi cyfryzacja.

Digitalizacja – nowa rzeczywistość biznesu

Digitalizacja w wielkich centrach biznesu to przede wszystkim usprawnienie obiegu dokumentów – poprawienie całościowej komunikacji firmy. Zarówno, jeśli chodzi o przepływ danych między działami, jak i podmiotami zewnętrznymi. Oznacza to niezwykłą oszczędność czasu oraz dotarcie z informacją zawsze na czas, który w obliczu podejmowania ważnych decyzji, w biznesie staje się niezwykle cenny.

Elektroniczne dokumenty to również łatwość kontrolowania danych, ich raportowania, fakturowania czy też archiwizowania. Cyfrowe = bezpieczne środowisko, w którym zachodzą procesy, w świetle złożonych procedur obowiązujących np. w korporacjach, oznacza minimalizację błędów oraz wycieków informacji.

Elektroniczne dokumenty to również automatyzacja procesów. Pracownicy zwolnieni z prac ręcznych, mogą więcej czasu poświęcić na analizę danych, czy też obsługę klientów. Stały i zdalny dostęp do dokumentów umożliwia z kolei swobodne korzystanie z danych na spotkaniach, a także pracę poza biurem, którą ceni sobie coraz więcej świetnych specjalistów.

Kodak Alaris – biznesowy partner w cyfryzacji

W digitalizacji centra biznesowe efektywnie wspiera Kodak Alaris. Nasze urządzenia – seria skanerów S2000 oraz e10X5 to odpowiedź na potrzeby firm, chcących usprawnić zarządzanie danymi. Intuicyjna obsługa, duża przepustowość, niezawodność i elektroniczna archiwizacja dokumentów sprawiają, że z urządzeń Kodak Alaris korzystają małe i duże firmy. Oszczędzając czas, środki oraz podnosząc wydajność procesów, mogą skupić się na dalszym rozwoju.

Trudno wyobrazić sobie, aby dziś wielkie centra biznesu pracowały na papierowych dokumentach. Digitalizacja na nowo zdefiniowała oblicze tego rodzaju firm, otwierając je na przyszłość.

Maciej Witkowski Regionalny Manager Sprzedaży

Odpowiada za współpracę z partnerami w Polsce, Litwie, Łotwie i Estonii. Wieloletnie doświadczenie w branży digitalizacji dokumentów umożliwia mu aktywne wspieranie klientów w znajdowaniu rozwiązań, które najlepiej pasują do profilu ich organizacji.Podziel się artykułem

Kupuj nasze produkty tylko u autoryzowanego sprzedawcy.

Unikaj sprzedawców nieposiadających 
autoryzacji na rynek Polski. Nie świadczymy wsparcia dla produktów zakupionych od nieautoryzowanych sprzedawców. Gwarancja może również nie mieć zastosowania.

close