Nowy produkt Kodak Alaris S3000

Nowy produkt Kodak Alaris S3000

Nieustający rozwój napędzany chęcią poprawy wydajności pracy w biurach – prezentujemy nową linię produktów Kodak Alaris S3000. Dzięki skanerom z tej serii podejmiesz największe biurowe wyzwania – poprawisz szybkość, dokładność i wydajność procesów. “Jeden przycisk” zapewni Ci skanowanie w najwyższej jakości, odczyt kodów kreskowych oraz obsługę dokumentów w różnych typach i rozmiarach bez konieczności segregacji na mniejsze, cieńsze, grubsze itp.

Nowa seria S3000 – nowe możliwości dla Twojego biznesu

Nowa Seria S3000 to odpowiedź na codzienne procesy biurowe, w których urządzenie skanujące musi dotrzymać tempa pracy i spełniać najwyższe wymagania, jeśli chodzi o intuicyjność obsługi i jakość skanów. Urządzenia łączą więc w sobie najlepsze rozwiązania wypracowane przez Kodak Alaris oraz technologie przyszłości, jak RPA (Robotic Process Automation) w celu usprawnienia powtarzalnych zadań i ich automatyzacji.

Do głównych zalet skanerów z najnowszej serii należą:

 • Wbudowane przetwarzanie obrazu
  Skanery zmniejszają zapotrzebowanie pracy z komputerem, na rzecz przyspieszenia skanowania i zwiększenia wydajności procesu skanowania poprzez zastosowanie 2-rdzeniowego procesora oraz 4GB pamięci RAM.
 • Zintegrowany skaner płaski
  Łatwe i bezpieczne skanowanie delikatnych dokumentów, książek, zdjęć i innych materiałów, które nie mogą być rozszyte itp.
 • Uproszczone skanowanie
  Duży, kolorowy ekran dotykowy oraz możliwość szybkiego konfigurowania spersonalizowanych przycisków dla wielu użytkowników. Technologia Smart Touch skanująca dokumenty do przeszukiwalnych plików PDF, Microsoft Word, JPEG, TIFF i innych formatów plików graficznych.
 • Skanowanie bezpośrednio do aplikacji
  Importowanie informacji bezpośrednio do aplikacji dzięki skanowaniu opartemu na TWAIN, ISIS lub REST ful API.

Efekty:

 • Zmaksymalizuj czytelność danych, dokładność OCR, współczynnik automatyzacji, rentowność, transport plików i szybkość.
 • Zminimalizuj ilość ręcznie wprowadzanych danych, rozmiar pliku, koszty przechowywania, utratę danych, awarię automatyzacji, całkowity koszt przetwarzania, czas oczekiwania.

Poznaj szczegóły skanerów s3000

Rozwój firmy dzięki rozwiązaniom Kodak Alaris

Obok świetnych parametrów technicznych, linia S3000, to przede wszystkim możliwości rozwoju Twojego biznesu.

Najnowsze skanery są w pełni kompatybilne z oprogramowaniem Kodak Alaris – inwestując w nasze rozwiązania stale rozwijasz infrastrukturę sprzętową biura. Jeszcze więcej osiągniesz, integrując skanery z oprogramowaniem Kodak Capture Pro lub Kodak Info Input Solution. Taka synchronizacja pomoże Ci zmaksymalizować łączność oraz zautomatyzować indeksowanie. Dostarczać dane tam, gdzie dokładnie ich potrzebujesz. Z kolei funkcje zabezpieczeń i integracji na poziomie korporacyjnym zapewniają Ci skaner, który spełnia wszystkie wymagania dotyczące przechwytywania danych.

Gwarancja jakości i wsparcie techniczne Kodak Alaris

Co ważne, możesz również chronić swoją inwestycję. W Kodak Alaris dysponujemy wielokrotnie nagradzanym serwisem i rozszerzonymi gwarancjami. 3-letnia bezpłatna gwarancja na urządzenia z segmentu A4, A3 z 12 miesięczną gwarancją i możliwością rozszerzenia o kolejne lata na życzenie klienta może zostać przedłużona nawet do 7 lat, co daje Ci pewność inwestycji. W okoliczności zaprzestania produkcji danego modelu, przez minimum kolejne 10 lat zapewnimy Ci dostęp do jego części wymiennych i niezbędnych akcesoriów, co umożliwi utrzymanie sprawności sprzętu.

Najnowsza seria naszych skanerów, pozwoli Ci rozwijać biznes i zachowywać jego rentowność. Automatyzacja pracy z dokumentami oraz zmniejszenie ilości prac po skanowaniu, mogą stać się nową rzeczywistością w Twoim biurze. Doradcy Kodak Alaris pomogą Ci się w niej odnaleźć.

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać najlepszy do potrzeb Twojego biura skaner.

Maciej Witkowski Regionalny Manager Sprzedaży

Odpowiada za współpracę z partnerami w Polsce, Litwie, Łotwie i Estonii. Wieloletnie doświadczenie w branży digitalizacji dokumentów umożliwia mu aktywne wspieranie klientów w znajdowaniu rozwiązań, które najlepiej pasują do profilu ich organizacji.Podziel się artykułem

Kupuj nasze produkty tylko u autoryzowanego sprzedawcy.

Unikaj sprzedawców nieposiadających 
autoryzacji na rynek Polski. Nie świadczymy wsparcia dla produktów zakupionych od nieautoryzowanych sprzedawców. Gwarancja może również nie mieć zastosowania.

close