Nowość Kodak Alaris – seria skanerów e10X5. Rozwiązania dedykowane małym biurom

Nowość Kodak Alaris – seria skanerów e10X5. Rozwiązania dedykowane małym biurom

Jesteście naszą inspiracją, dlatego wraz z każdą kolejną serią naszych produktów, staramy się znajdować coraz bardziej kompleksową odpowiedź na Wasze potrzeby. Wszystko po to, aby skanery Kodak Alaris były w 100% dostosowane do oczekiwań, które przed nimi stawiacie. Z myślą o kolejnych rozwiązaniach dedykowanych firmom i instytucjom, w których bardzo istotna jest sprawna obsługa klienta, stworzyliśmy serię e10X5. Dowiedzcie się więcej na temat tego, jak możemy Wam pomóc,dzięki naszym innowacyjnym produktom.

Seria i1100 została zastąpiona przez e10X5

Przez długi czas w naszej ofercie dostępna była seria i1100. W związku z tym, że cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów, postanowiliśmy, że skierujemy siły developerów Kodak Alaris na bardziej optymalne dostosowanie funkcji urządzeń do oczekiwań naszych partnerów biznesowych.

Tak powstała seria e10X5, która jeszcze efektywniej realizuje małe zadania biznesowe, zastępując serię i1100 (powoli wycofywaną ze sprzedaży). Skanery e10X5 są bardzo wydajne, dzięki nim można wykonać od 3000 do 4000 skanów dziennie z prędkością 25-35 arkuszy na minutę. Czy można wyobrazić sobie lepsze rozwiązanie do biur i instytucji, gdzie liczy się szybkość i wysoka jakość obsługi klienta i to w jego obecności?

Seria e10X5 – czyli design “też nie śpi”

Opracowując nowe serie produktowe angażujemy zarówno zespół techniczny jak i designerów, którzy dbają o to, aby nasze rozwiązania nowocześnie się prezentowały i uniwersalnie wpisywały w aranżację każdego biura. Dopracowujemy każdy detal, począwszy od koloru i faktury kokpitu aż po podświetlenie poszczególnych elementów.

Wszystko jest odpowiednio przemyślane, dlatego klienci tak chętnie wracają po nasze skanery. Wiedzą, że nasza oferta obejmuje produkty najwyższej jakości, a walory technologiczne są uzupełniane przez elegancki biznesowy wygląd urządzeń.

Digitalizacja to nasza specjalność

XXI wiek to czas, kiedy każdy z nas niemal co miesiąc spotyka się z nowinkami technologicznymi. Jesteśmy świadkami rozwoju we wszystkich dziedzinach, z czego możemy czerpać inspirację również dla swojej branży. Na podstawie analiz rynku i potrzeb klienta powstała seria skanerów Kodak Alaris e10X5 dedykowana instytucjom, w których małe ilości dokumentów dostarczane są w krótkich odstępach czasu, czyli gdzie tempo prac biurowych jest szczególnie intensywne.

Skontaktuj się z nami i wybierz skanery, które pozwolą Ci wprowadzić firmę w inny wymiar digitalizacji! Bez względu na sektor, w którym działasz – jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby.

Maciej Witkowski Regionalny Manager Sprzedaży

Odpowiada za współpracę z partnerami w Polsce, Litwie, Łotwie i Estonii. Wieloletnie doświadczenie w branży digitalizacji dokumentów umożliwia mu aktywne wspieranie klientów w znajdowaniu rozwiązań, które najlepiej pasują do profilu ich organizacji.Podziel się artykułem

Kupuj nasze produkty tylko u autoryzowanego sprzedawcy.

Unikaj sprzedawców nieposiadających 
autoryzacji na rynek Polski. Nie świadczymy wsparcia dla produktów zakupionych od nieautoryzowanych sprzedawców. Gwarancja może również nie mieć zastosowania.

close