Nowy produkt Kodak Alaris s3000 – zalety i zastosowanie

Nowy produkt Kodak Alaris s3000 – zalety i zastosowanie

Jedno urządzenie o wszechstronnym zastosowaniu. Najnowsza seria skanerów Kodak Alaris s3000 to najlepsza odpowiedź na zróżnicowane potrzeby współczesnych organizacji. W jakich branżach sprawdzi się najlepiej i czym dokładnie się wyróżnia? W tym wpisie dowiesz się więcej o tej najnowszej linii naszych produktów.

Wiele dokumentów, jeden skaner

Wielofunkcyjność. Producenci sprzętu biurowego coraz bardziej zdają sobie sprawę z konieczności projektowania rozwiązań o szerokim zastosowaniu. Powody? Czas, poprawienie efektywności procesów, wygoda użytkowania – wszystko co napędza działanie firmy i zwiększa jej konkurencyjność. Jako Kodak Alaris od lat jesteśmy w bliskim kontakcie z naszymi klientami, do których należą zarówno prywatni przedsiębiorcy, jak i duże korporacje i urzędy. Pozwala nam to obserwować i na bieżąco reagować na ewoluujące potrzeby organizacji. Seria skanerów s3000 jako następca lubianej i cenionej i3000 jest tego świetnym dowodem.

Z naszych doświadczeń jasno wynikało, iż sektory pracujące z dokumentami potrzebują urządzeń, które obok świetnej jakości skanów, zapewnią też komfort pracy. Takie potrzeby doskonale spełnia seria s3000. Zadbaliśmy w niej zarówno o zachowanie najwyższej jakości obrazu czy odczyt kodów kreskowych, ale też optymalizację procesów biznesowych w firmie. Świetne parametry techniczne to bowiem jedno. Drugie i równie ważne to ergonomia sprzętu.

I tak jedno urządzenie pozwala teraz na skanowanie dokumentów w wielu formatach, w tym paszportów czy książek, bez konieczności zakupu dodatkowych modułów. Dzięki funkcjom zabezpieczeń i szyfrowania skanery z serii s3000 są także gotowe do użycia wszędzie tam, gdzie ochrona przechwytywanych danych musi być ściśle przestrzegana. Nie zapomnieliśmy też o takich udogodnieniach jak zapobieganie gnieceniu dokumentów, co zdarza się, przy dużym tempie prac biurowych i pośpiesznie umieszczonych w stacji arkuszach. Zastosowaliśmy także rozwiązania znane z naszych poprzednich linii, jak chociażby możliwość skonfigurowania urządzenia pod potrzeby danej jednostki. Personalizacja pozwala na obsługiwane najważniejszych dla firmy funkcji za pomocą wybranych przycisków i to dla kilku operatorów, dzięki czemu czas procesu ulega znacznemu skróceniu. Sama instalacja urządzenia jest niezwykle prosta i można przeprowadzić ją bez podłączania skanera kablami do komputera. Właśnie tak oszczędzamy czas Twojego biznesu i pozwalamy Ci od razu przejść do właściwych zadań.

Dla kogo dedykowana jest seria Kodak Alaris s3000?

Seria s3000 dzięki swojemu szerokiemu zastosowaniu oraz mnogości udogodnień świetnie sprawdzi się zarówno w małych firmach, jak i korporacjach. Skanery z tej linii powstały ze szczególną myślą o następujących sektorach:

 • edukacja
  (wbudowany moduł płaski umożliwiający skanowanie książek)
 • opieka zdrowotna
  (przechwytywanie informacji na masową skalę, automatyczne indeksowanie, digitalizacja w małych archiwach)
 • finanse
  (szyfrowanie danych i najwyższa jakość skanów, urządzenie do użycia w obecności klienta)
 • administracja
  (zgodność z systemami EZD, odczyt kodów kreskowych, urządzenie do użycia w departamentach lub małych archiwach)
 • transport
  (przechwytywanie informacji na masową skalę, automatyczne indeksowanie)

W pełni docenią one zarówno niewielkie rozmiary urządzenia, które może stać na biurku operatora, jak i wszechstronne możliwości działania.

Jeśli jesteś zainteresowany urządzeniami z serii s3000, nie zwlekaj z kontaktem. Nasi doradcy służą swoim doświadczeniem – pomożemy wybrać Ci skaner w pełni spełniający oczekiwania firmy i poprowadzimy przez proces digitalizacji placówki.

Maciej Witkowski Regionalny Manager Sprzedaży

Odpowiada za współpracę z partnerami w Polsce, Litwie, Łotwie i Estonii. Wieloletnie doświadczenie w branży digitalizacji dokumentów umożliwia mu aktywne wspieranie klientów w znajdowaniu rozwiązań, które najlepiej pasują do profilu ich organizacji.Podziel się artykułem

Kupuj nasze produkty tylko u autoryzowanego sprzedawcy.

Unikaj sprzedawców nieposiadających 
autoryzacji na rynek Polski. Nie świadczymy wsparcia dla produktów zakupionych od nieautoryzowanych sprzedawców. Gwarancja może również nie mieć zastosowania.

close