Rozwiąż swoje biurowe problemy z urządzeniami Kodak Alaris

Rozwiąż swoje biurowe problemy z urządzeniami Kodak Alaris

W pracy czas płynie szybko, a Ty wciąż masz poczucie, że nie udało Ci się wypełnić wszystkich obowiązków? Codzienna pogoń za zgubionymi minutami Cię wykańcza? A może zdarza Ci się szukać dokumentów, które leżą tuż obok lub giną w stertach innych “papierów”? Edycja plików PDF wydaje się niewykonalna?

Jeżeli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś “Tak”, to oznacza, że nadszedł czas na wdrożenie rozwiązań na miarę Twoich potrzeb! Skanery i oprogramowanie Kodak Alaris sprawią, że wykonywana dotąd praca stanie się o wiele łatwiejsza, sprawniejsza i bardziej satysfakcjonująca. Wykonaj z nami pierwszy krok w stronę cyfryzacji Twojego biura.

Jak digitalizacja z Kodak Alaris ułatwia pracę biurową?

Korzystanie z naszych rozwiązań, zapewnia:

  • Zwiększenie wydajności Twojego biura

W obliczu świata zmierzającego w stronę cyfryzacji, wielu naszych klientów spotkało się z problemem małej przepustowości urządzeń biurowych. Doskonałym rozwiązaniem jest sięgnięcie po skanery Kodak Alaris, które skutecznie eliminują takie ograniczenia. Chociażby nasza podstawowa seria skanerów – e10x5 umożliwia dzienne zdigitalizowanie nawet do 4000 arkuszy dokumentów.

  • Optymalizację jakości wykonywanej pracy

Funkcje kontrolowanego układania dokumentów w stosy oraz aktywnego podawania papieru, które posiada między innymi seria S2000, eliminuje problem z pobieraniem przez urządzenie kilku arkuszy jednocześnie. Dzięki czemu możesz mieć pewność, że żadna część dokumentacji nie zostanie pominięta. Jest to bardzo istotne szczególnie w branżach związanych z szybką obsługą klientów, którzy mogą potrzebować skanów różnego typu dokumentów (dostępnych w rozmaitych formatach i wydrukowanych na papierze o różnej gramaturze).

  • Łatwe uporządkowanie dokumentów

Stosując w naszych rozwiązaniach najnowocześniejsze technologie, zadbaliśmy także o stworzenie oprogramowania przeznaczonego do katalogowania i segregowania zdigitalizowanych dokumentów. A co najważniejsze – format skanów, jaki udostępniamy bez problemu jest obsługiwany przez większość rozwiązań IT.

  • Szybkie wyszukiwanie treści w plikach

W ramach naszych rozwiązań udostępniamy OCR w języku polskim. Dzięki temu wyszukiwanie treści w plikach PDF, TXT, DOC, XLS, RTF nie będzie stanowiło dla Ciebie najmniejszego problemu. Ponadto będziesz miał możliwość usuwania poszczególnych elementów (również graficznych) z plików PDF.

  • Bezpieczeństwo sprzętowe Twojego biura

Kodak Alaris udziela 3-letniej gwarancji na swoje produktu, z możliwością przedłużenia nawet do 7 lat. Nie musisz się więc obawiać, że wybierając sprzęt naszej marki, będziesz miał jakiekolwiek problemy techniczne. Jeżeli Twój skaner przestanie prawidłowo działać, odbierzemy go od Ciebie a na czas procesu gwarancyjnego, udostępnimy Ci urządzenie zastępcze o minimum takich samych parametrach.

To zaledwie kilka spośród kwestii, które zyskasz, decydując się na nowoczesne rozwiązania Kodak Alaris. Nie bez powodu nasze produkty są doceniane również wśród szerokich kręgów odbiorców, o czym świadczy m.in. Skaner Alaris S2080W, który został produktem roku 2019 według czytelników i redakcji miesięcznika “IT w Administracji” -> Dowiedz się więcej.

Sprawdź nasze rozwiązania dla biura i urzędu

Maciej Witkowski Regionalny Manager Sprzedaży

Odpowiada za współpracę z partnerami w Polsce, Litwie, Łotwie i Estonii. Wieloletnie doświadczenie w branży digitalizacji dokumentów umożliwia mu aktywne wspieranie klientów w znajdowaniu rozwiązań, które najlepiej pasują do profilu ich organizacji.



Podziel się artykułem





Kupuj nasze produkty tylko u autoryzowanego sprzedawcy.

Unikaj sprzedawców nieposiadających 
autoryzacji na rynek Polski. Nie świadczymy wsparcia dla produktów zakupionych od nieautoryzowanych sprzedawców. Gwarancja może również nie mieć zastosowania.

close