O nas

Jesteśmy globalną firmą rozwijającą technologie digitalizacji oraz automatyzacji procesów skanowania.

Nieprzerwanie od 2013 roku Kodak Alaris wspiera zarówno małe, jak i duże przedsiębiorstwa w ich codziennych procesach biznesowych, a dzieje się to zarówno za sprawą dostarczania wysokiej jakości urządzeń, jak i intuicyjnego oprogramowania, niezawodnej obsługi klienta i współpracy z siecią zaufanych partnerów. Zapewniając tak kompleksowe rozwiązania do przechwytywania danych, wychodzimy naprzeciw wyzwaniom i celom biznesowym naszych klientów.

Kodak Alaris powstał w 2013 roku. Jesteśmy globalną firmą, której misją jest przekuwanie potencjału obrazów i danych na bezpośredni rozwój firm. Nasze rozwiązania w zakresie digitalizacji oraz inteligentne oprogramowanie pozwalają firmom sięgać wyżej i wchodzić na sam szczyt. Jednym z największych wyzwań tego wieku jest zapanowanie nad ogromem napływających danych oraz ich właściwa segregacja. Rozwiązania, które dostarczamy naszym klientom, pomagają zatem sukcesywnie budować przewagę konkurencyjną w tym zakresie.

Stanowią one istotną pomoc i wsparcie zarówno jeśli chodzi o efektywne katalogowanie i wyszukiwanie dokumentów, jak i zapobiegają prozaicznym błędom, związanym choćby z procesem i mechaniką podawania papieru.

Kodak Alaris to technologia, która pełnymi garściami czerpie z rozwiązań naukowych i która jest w pełni dostosowana do rosnących potrzeb odbiorców. Partnerstwo jest dla nas niezwykle ważne, dlatego stawiamy na wysoką jakość obsługi naszych klientów.

Nauka, technologia, partnerstwo

Łączymy te wartości właśnie po to, by dostarczyć kompleksowe rozwiązania zarówno dużym, jak i małym przedsiębiorstwom, wspierając je w zwiększeniu biznesowej efektywności i rentowności.

Panuj nad przepływem informacji razem z Kodak Alaris. Dowiedz się więcej o naszej ofercie.

Rozwijaj potencjał z Kodak Alaris

Kupuj nasze produkty tylko u autoryzowanego sprzedawcy.

Unikaj sprzedawców nieposiadających 
autoryzacji na rynek Polski. Nie świadczymy wsparcia dla produktów zakupionych od nieautoryzowanych sprzedawców. Gwarancja może również nie mieć zastosowania.

close