Cyfryzacja – czyli “dobry start” dokumentów emitowanych do obiegu

Cyfryzacja – czyli “dobry start” dokumentów emitowanych do obiegu

Czy wyobrażacie sobie nowoczesną firmę, bez elektronicznej dokumentacji? Konieczność ręcznej archiwizacji plików oraz brak możliwości szybkiego udostępniania informacji? My też nie. Dlatego od lat zachęcamy je do zmiany – przeprowadzenia procesu cyfryzacji.

Planowanie digitalizacji

Proces digitalizacji w firmie należy dokładnie zaplanować. Jest to rozległe przedsięwzięcie, które powinno być realizowane zgodnie z harmonogramem – pomoże to nie tylko usprawnić działania, ale też wyznaczyć rytm prac. Po podjęciu decyzji o cyfryzacji jednostki należy skontaktować się ze specjalistą w zakresie najnowszych digitalizacyjnych rozwiązań. Klienci Kodak Alaris decydują się za współpracę zarówno na samym początku drogi ku cyfryzacji firmy, jak i będąc w jej trakcie. Nasz zespół specjalistów jest gotów, by wesprzeć Państwa na każdym etapie przemiany, dobrać właściwy do wymagań firmy sprzęt oraz oprogramowanie i uczynić cały proces jak najbardziej wydajnym.

Planując digitalizację, nasi specjaliści definiują ramy czasowe procesu, przeprowadzają niezbędne analizy oraz opracowują harmonogramy prac. Krok po kroku rozpisują działania, tak by w razie komplikacji móc cofnąć się do wybranych etapów. Wszystko po to, by pomóc firmie w osiągnięciu celów cyfryzacji – ochronie oraz usprawnieniu zarządzania dokumentami.

Przebieg cyfryzacji

Mimo iż szczegółowo zaplanowana, digitalizacja nie zawsze przebiega podręcznikowo. Do najczęściej występujących problemów zaliczyć można np. nadmierną absencję pracowników bezpośrednio zaangażowanych w projekt czy różnego rodzaju awarie. Proces opóźnia się też często w wyniku transportu materiałów przeznaczonych do skanowania z firmy do placówki digitalizacyjnej i wynikających z niego prac administracyjnych. Kolejna pochłaniająca czas kwestia to przygotowanie dokumentów i w końcu – sama czynność skanowania. Bywa, że wybrane urządzenia nie spełniają oczekiwań firmy co do wydajności czy jakości skanów, a to znacząco wpływa na końcową ocenę inwestycji.

Właśnie dlatego cyfryzując firmę, warto korzystać ze wsparcia Kodak Alaris. Nasi specjaliści mogą podpisać się pod wieloma zakończonymi sukcesem transformacjami – ich doświadczenie oraz najwyższej jakości sprzęt to gwarancja pozytywnego wyniku działań. W przypadku skanerów Kodak Alaris S2000 oraz e10X5 klienci nie muszą obawiać się o wydajność sprzętu – duża przepustowość oraz nowoczesne oprogramowanie stanowią o niezawodności rozwiązania, a intuicyjna obsługa przyspiesza prace operatorów.

Postdigitalizacja

Opisane wyżej działania wieńczy cyfrowa baza danych – elektroniczne dokumenty, które firma może teraz przetwarzać. Archiwizować, przeglądać czy udostępniać w ramach obiegu dokumentów. Urządzenia Kodak Alaris niezwykle podnoszą wydajność tego typu prac – korzystając z naszych skanerów oraz oprogramowania, firmy oszczędzają czas oraz środki, które mogą przeznaczyć na dalszy rozwój. Gwarantujemy im najwyższą jakość zdigitalizowanych zasobów niezależnie od typu dokumentacji, a w razie jakichkolwiek problemów – zdalnie wsparcie.

Cyfryzacja jednostki to duży krok w przód, jeśli chodzi o rozwój firmy. Jednocześnie jest to również ogromne wyzwanie, któremu nie wszystkie firmy są gotów stawić czoła w pojedynkę. Kodak Alaris oferuje im profesjonalne wsparcie organizacyjne, jak i sprzętowe, dzięki któremu z sukcesem zakończą proces.

Maciej Witkowski Regionalny Manager Sprzedaży

Odpowiada za współpracę z partnerami w Polsce, Litwie, Łotwie i Estonii. Wieloletnie doświadczenie w branży digitalizacji dokumentów umożliwia mu aktywne wspieranie klientów w znajdowaniu rozwiązań, które najlepiej pasują do profilu ich organizacji.Podziel się artykułem

Kupuj nasze produkty tylko u autoryzowanego sprzedawcy.

Unikaj sprzedawców nieposiadających 
autoryzacji na rynek Polski. Nie świadczymy wsparcia dla produktów zakupionych od nieautoryzowanych sprzedawców. Gwarancja może również nie mieć zastosowania.

close