Historia marki Kodak Alaris – czyli początki nowego wymiaru digitalizacji

Historia marki Kodak Alaris – czyli początki nowego wymiaru digitalizacji

Mówiąc o historii marki Kodak Alaris, należy wspomnieć o podstawowej działalności naszej firmy, która ściśle związana była z fotografią. To od niej wszystko się zaczęło, abyśmy na przestrzeni lat mogli przekształcić się w globalną markę specjalizującą się w technologii digitalizacji oraz automatyzacji procesów skanowania. Zapraszamy do wspólnej podróży na trasie łączącej przeszłość z dzisiejszym obliczem naszej firmy!

Rok 2013 – powstanie marki Kodak Alaris

To właśnie ten rok okazał się dla nas przełomowy. Wtedy oficjalnie i z pełną mocą rozpoczęliśmy działania związane z rozwojem misji, która przyświeca nam do dziś. Nasza dewiza brzmi: Dostarczać kompleksowe rozwiązania w zakresie digitalizacji (zarówno dużym jak i małym firmom), aby wspierać je w zwiększeniu biznesowej rentowności i efektywności.

Zmiana specyfikacji marki wiązała się również z tym, że podjęliśmy decyzję o zmianie logo.

Kolejne przełomowe momenty w naszej historii

W 2014 roku Mark Elliott został mianowany prezesem zarządu Kodak Alaris. Rok 2015 przyniósł natomiast rozwój naszej firmy o kolejną gałąź działalności związaną z dostarczaniem rozwiązań do automatyzacji procesów biznesowych, które wykorzystują sztuczną inteligencję (AI).

W 2016 roku firma wprowadziła na rynek aplikację do storytellingu “Kodak Moments” zaprezentowaną po raz pierwszy na festiwalu South by Southwest (w Teksasie, USA).

W roku 2017 Marc Jourlait objął stanowisko CEO, a rok później dział zarządzania ogłosił, że będzie funkcjonował pod nazwą Alaris.

Kodak Alaris dziś

O sukcesie naszej marki decyduje podejście do realizowanych zadań. Jesteśmy otwarci na nowe technologie, dlatego nieustannie dążymy do tego, aby udoskonalać nasze rozwiązania, a tym samym dostarczać partnerom biznesowym i naszym klientom rozwiązania szyte na miarę ich obecnych i przyszłych potrzeb.

Nasz wykwalifikowany zespół specjalistów doskonale potrafi doradzić w zakresie doboru sprzętu i oprogramowania do dygitalizacji dokumentów.

Skanery Kodak Alaris są bezkonkurencyjne i doskonale sprawdzają się zarówno w regularnej pracy biurowej jak i podczas skanowania niewyraźnych lub bardzo zniszczonych dokumentów. Współpracujemy z instytucjami i firmami niemal z każdej branży. Liczymy na to, że i Ty dołączysz do ich grona! Skontaktuj się z nami i zapytaj o rozwiązanie digitalizacyjne Kodak Alaris dedykowane właśnie Tobie i Twojej firmie.

Maciej Witkowski Regionalny Manager Sprzedaży

Odpowiada za współpracę z partnerami w Polsce, Litwie, Łotwie i Estonii. Wieloletnie doświadczenie w branży digitalizacji dokumentów umożliwia mu aktywne wspieranie klientów w znajdowaniu rozwiązań, które najlepiej pasują do profilu ich organizacji.Podziel się artykułem
Kupuj nasze produkty tylko u autoryzowanego sprzedawcy.

Unikaj sprzedawców nieposiadających 
autoryzacji na rynek Polski. Nie świadczymy wsparcia dla produktów zakupionych od nieautoryzowanych sprzedawców. Gwarancja może również nie mieć zastosowania.

close