Na czym polega digitalizacja i jak ją rozpocząć?

Na czym polega digitalizacja i jak ją rozpocząć?

Digitalizacja to przyszłość każdej instytucji. Cyfrowe środowisko pracy oznacza dla przedsiębiorstwa nie tylko przewagę konkurencyjną, ale również zysk. Czas zaoszczędzony na pracy z dokumentacją, bezpieczeństwo danych, a także znaczna poprawa wydajności firmy to tylko niektóre z korzyści, zachęcające przedsiębiorców do inwestycji w technologię. W rozwiązania digitalizacyjne, których liderem wśród dostawców jest Kodak Alaris.

Cyfryzacja – nie taka straszna, jak ją malują…

Cyfryzacja to proces automatyzacji biznesu – stopniowe odchodzenie od dokumentów w formie papierowej na rzecz cyfrowych informacji. To zakup sprzętu i oprogramowania zwiększającego efektywność pracy zatrudnionych w firmie osób. Cyfryzacja to w końcu inwestycja, którą firmy powinny podjąć już teraz. Ilość danych oraz dokumentów zwiększa się bowiem z każdym rokiem działania instytucji, dlatego już dziś warto zapewnić im bezpieczne miejsce na komputerze.

Decyzja o rozpoczęciu procesu cyfryzacji to dopiero początek długiej drogi, która dzięki doświadczeniu Kodak Alaris, każdą instytucję doprowadzi do celu. Pomagamy firmom w doborze odpowiednich technologii, równocześnie doradzając w całości procesu cyfryzacji. Bazując na najnowocześniejszych technologiach, oferujemy niezawodne rozwiązania digitalizacyjne dedykowane specjalnie do współpracy z systemami klasy EZD.

Krok po kroku w świat digitalizacji

Zmiany wymagają czasu, dlatego proces cyfryzacji podzielić należy na mniejsze etapy. Na każdym z nich firma może liczyć na wsparcie Kodak Alaris. Wspólnie zastanawiamy się, które działy będą kolejno poddawane cyfryzacji i wybieramy najodpowiedniejsze ku temu technologie. Z Kodak Alaris digitalizacja firmy przebiega krok po kroku – zmniejsza się ryzyko wystąpienia błędów i opóźnienia całości prac. Analizujemy sposób pracy z dokumentami w jednostce i dobieramy sprzęt, który zwiększa efektywność tych działań.

Prywatnym firmom oraz państwowym instytucjom oferujemy niezawodne skanery, dzięki którym praca z dokumentami nabiera nowego wymiaru. Urządzenia Kodak Alaris to doskonała jakość obrazu, odczytywanie kodów kreskowych oraz minimalizacja pracy ręcznej w procesie skanowania. Z kolei nasze specjalistyczne oprogramowanie pozwala na automatyzację procesów związanych z obsługą danych oraz wprowadzania ich w obieg.

 

Decyzja o digitalizacji firmy, choć przez niektórych odsuwana na później, jest decyzją, która zapaść musi. Bez niej firmom oraz urzędom niezwykle trudno będzie się odnaleźć w biznesie i administracji XXI-go wieku. Zatrzymać klientów oraz szybko i bezpiecznie zarządzać dokumentami – prowadzić biznes wydajnie.

Sprawdź nasze rozwiązania dla biura i urzędu

Maciej Witkowski Regionalny Manager Sprzedaży

Odpowiada za współpracę z partnerami w Polsce, Litwie, Łotwie i Estonii. Wieloletnie doświadczenie w branży digitalizacji dokumentów umożliwia mu aktywne wspieranie klientów w znajdowaniu rozwiązań, które najlepiej pasują do profilu ich organizacji.Podziel się artykułem

Kupuj nasze produkty tylko u autoryzowanego sprzedawcy.

Unikaj sprzedawców nieposiadających 
autoryzacji na rynek Polski. Nie świadczymy wsparcia dla produktów zakupionych od nieautoryzowanych sprzedawców. Gwarancja może również nie mieć zastosowania.

close