Skaner S2080w – produktem roku 2019 według czytelników i redakcji miesięcznika “IT w Administracji”

Skaner S2080w – produktem roku 2019 według czytelników i redakcji miesięcznika “IT w Administracji”

Zespół Kodak Alaris tworząc swoje produkty, stosuje najnowocześniejsze technologie oraz stawia na nieustanny rozwój, aby usatysfakcjonować użytkowników i zaspokoić jak najwięcej ich konsumenckich potrzeb.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, kiedy nasze działania spotykają się z uznaniem ze strony naszych klientów. Trzeciego grudnia 2019 mieliśmy okazję odebrać nagrodę Produktu roku miesięcznika “IT w Administracji”, w której wyróżniono nasz skaner Kodak Alaris S2080w. Choć usytuowaliśmy się na drugim miejscu w kategorii Urządzenia biurowe, to nasza propozycja jest jedynym skanerem, który został wyróżniony spośród grona konkurencyjnych urządzeń.

Kilka słów o zestawieniu Produkt roku 2019 “IT w Administracji”

Magazyn “IT w Administracji” zainspirowany wejściem w życiu ustawy o krajowym systemie bezpieczeństwa, która w wielu przypadkach wymusiła wdrażanie produktów zwiększających bezpieczeństwo systemów informatycznych, utworzył zestawienie Produktów roku.

W związku z powyższym, najważniejszymi kryteriami w zeszłorocznym zestawieniu było bezpieczeństwo, funkcjonalność oraz cena.

Tym bardziej jesteśmy dumni, że to nasz skaner s2080w zyskał tytuł Produktu roku 2019.

A Wam dziękujemy, że jesteście naszą inspiracją, do tworzenia coraz bardziej zaawansowanych rozwiązań.

Poznaj pełną wersję artykułu -> Czytaj “IT w Administracji”
Czytaj -> Test skanera Alaris S2080W „Szybki jak błyskawica”

Kilka słów o Produkcie roku 2019 – skanerze S2080W

Urządzenie przedstawia jeden z pięciu modeli serii S2000, którą cechuje bardzo duża wydajność. Ten rodzaj skanerów, powstał z myślą o efektywnej digitalizacji i pozyskiwaniu informacji, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości obrazu i precyzyjnych danych. Jest to idealne rozwiązanie, dla urzędów państwowych oraz tych firm, które chciałyby zoptymalizować swoje procesy biznesowe.

Skaner S2080W obsługuje zarówno łączność bezprzewodową jak i ethernet, a jego kompaktowe rozmiary pozwalają na dogodne ulokowanie na biurku. Nowoczesny design sprawia natomiast, że urządzenie będzie dobrze komponowało się w każdym wnętrzu. Model ten pozwala na zeskanowanie do 8000 stron dziennie, co potwierdza jego dużą wydajność. Kodak Alaris S2080W jest również wyposażony w kolorowy ekran LCD z możliwością personalizacji zadań oraz kolorów ikon. A jak wiadomo, często liczy się każdy szczegół! Co więcej, posiada wbudowany silnik OCR z obsługą polskich znaków dla plików edytowalnych, wbudowane funkcje poprawy jakości skanów zwane Perfect Page™ i silnik odczytu kodów kreskowych. Funkcje te wpływają na znaczne usprawnienie pracy biurowej.

Co jeszcze powinniście wiedzieć o Produkcie roku 2019?

  • Prędkość skanowania: 80ppm / 160 ipm
  • Podajnik ADF: 80 arkuszy
  • Format papieru: do A4
  • Dzięki technologii aktywnego podawania nie trzeba przygotowywać dokumentów dla małych wsadów.
  • Technologia Perfect Page™ dynamicznie optymalizuje jakość obrazu na każdym obrazie na potrzeby dokładniejszego wyodrębniania informacji.

 

Jesteście zainteresowani Produktem roku 2019 “IT w Administracji”? Zapraszamy do kontaktu!

Maciej Witkowski Regionalny Manager Sprzedaży

Odpowiada za współpracę z partnerami w Polsce, Litwie, Łotwie i Estonii. Wieloletnie doświadczenie w branży digitalizacji dokumentów umożliwia mu aktywne wspieranie klientów w znajdowaniu rozwiązań, które najlepiej pasują do profilu ich organizacji.Podziel się artykułem

Kupuj nasze produkty tylko u autoryzowanego sprzedawcy.

Unikaj sprzedawców nieposiadających 
autoryzacji na rynek Polski. Nie świadczymy wsparcia dla produktów zakupionych od nieautoryzowanych sprzedawców. Gwarancja może również nie mieć zastosowania.

close