Skanery do zadań specjalnych – Kodak Alaris
zmienia wymiar digitalizacji

Skanery do zadań specjalnych – Kodak Alaris
zmienia wymiar digitalizacji

Jeszcze kilkanaście lat temu niemal żadna polska branża nie marzyła o elektronicznej wersji prowadzonych przez siebie dokumentacji. Obecnie digitalizacja staje się coraz bardziej powszechna, a w wielu aspektach wręcz wymagana. O tym jakie zalety płyną z cyfryzacji wielokrotnie już wspominaliśmy w swoich blogowych publikacjach. Jednak nigdy wcześniej nie powiedzieliśmy Wam o tym, z jakimi problemami związanymi ze skanowaniem dokumentów borykali się nasi klienci zanim zdecydowali się na rozpoczęcie prac z wykorzystaniem rozwiązań Kodak Alaris.

Duża ilość dokumentów do zeskanowania. I co dalej?

Częstym problemem, z którym można się spotkać, korzystając z urządzeń niskiej jakości jest mała dzienna przepustowość kopiowanych dokumentów. Na takie utrudnienia nie mogą sobie pozwolić pracownicy między innymi branży medycznej, prawnej czy administracyjnej. W związku z tym, specjaliści Kodak Alaris stworzyli skanery w pełni dostosowane do potrzeb klientów. Nawet nasza podstawowa seria rozwiązań cyfryzacyjnych – e10x5 pozwala dziennie zeskanować nawet do 4000 arkuszy dokumentów.

Co więcej, seria S2000 została wyposażona w funkcję kontrolowanego układania dokumentów w stosy oraz wzbogacona o technologię aktywnego podawania papieru, która zapobiega pobieraniu przez urządzenie kilku arkuszy jednocześnie. Takie funkcjonalności są bardzo istotne dla firm i instytucji, zajmujących się bezpośrednią obsługą klienta, który może przynieść dokumenty o różnym formacie i gramaturze papieru.

Kodak Alaris w swoich urządzeniach zadbał również o oprogramowanie pozwalające katalogować i segregować zdigitalizowane dokumenty. Udostępniany przez nas format skanów zostanie bez problemu obsłużony przez większość rozwiązań IT.

Dzięki zastosowaniu odpowiednich technologii połączonych z nowoczesnym designem urządzeń, intuicyjnym interfejsem oraz z wydajnością pracy – zyskujemy Wasze zaufanie, a tym samym mamy motywację do jeszcze cięższej pracy nad udoskonalaniem naszych rozwiązań.

Jakie dokumenty najtrudniej zdigitalizować?

Jeżeli zdecydujesz się na użycie skanera, który nie wykorzystuje najnowocześniejszych technologii bardzo prawdopodobne, że natrafisz na utrudnienia takie jak np.:

  • niezeskanowane krawędzie dokumentu,
  • za ciemne tło,
  • brak możliwości zdigitalizowania różnych formatów w jednym pliku,
  • błędy podczas cyfryzacji zagniecionych arkuszy,
  • niewyraźne skany niebieskich i żółtych kartek papieru lub nieczytelne odwzorowanie wydruków z drukarek igłowych czy faktur.

A to zaledwie kropla w morzu problemów, które mogą na Ciebie spłynąć.

W przypadku skanerów Kodak Alaris nie musisz się obawiać o wystąpienie powyższych kwestii. Zastosowana przez nas technologia Perfect Page™ sprawia, że ani kolor kartki ani niewyraźny druk czy też gramatura papieru nie grają roli. I tak zagwarantujemy Wam najwyższą jakość zdigitalizowanych zasobów niezależnie od typu dokumentacji.

Zdajemy sobie jednak sprawę, że w każdym procesie wdrażania cyfryzacji obiegu dokumentów, występują liczne zagadnienia związane ze skanowaniem i organizacją całego tego procesu. Wiemy jednak, że bez względu na wielkość projektu najważniejsze jest to, aby szybko rozpocząć rozmowy o digitalizacji. W związku z tym jesteśmy do Waszej dyspozycji! Nasi doradcy czekają właśnie na Was.

Maciej Witkowski Regionalny Manager Sprzedaży

Odpowiada za współpracę z partnerami w Polsce, Litwie, Łotwie i Estonii. Wieloletnie doświadczenie w branży digitalizacji dokumentów umożliwia mu aktywne wspieranie klientów w znajdowaniu rozwiązań, które najlepiej pasują do profilu ich organizacji.Podziel się artykułem

Kupuj nasze produkty tylko u autoryzowanego sprzedawcy.

Unikaj sprzedawców nieposiadających 
autoryzacji na rynek Polski. Nie świadczymy wsparcia dla produktów zakupionych od nieautoryzowanych sprzedawców. Gwarancja może również nie mieć zastosowania.

close